. .

.

Hakkımızda

LinguaDent, 2003 yılında Richard Giles tarafından, o zaman talep edilen 8 Avrupa Dillerinde Alman Dental Piyasası için mesleki tercümeler sunabilmek için kurulmuştur. Kendisi İngilizce diline çeviri yapmaktaydı ve onun dışında 15 bağımsız ve hepsi de ana dilde tercümanlar ve dentalistler, kendi ülkelerinde yaşayarak diğer dillerde çeviri hizmeti vermekteydiler.

Dental sektördeki hızlı globalleşme ve işimizin devamlı yüksek kalitesi sebebiyle son on yılda talep o kadar arttı ki, şu anda 17 Avrupa Dilinde ve aynı zamanda Çince dilinde de tercüme hizmeti vermekteyiz. Her zaman aynı kriterlere göre özel olarak seçtiğimiz serbest çalışan sayısı neredeyse 30 a ulaşmıştır.

Genel Müdür Richard Giles

Richard Giles İngiltere doğumlu ve kendisi 12 yıl boyunca diş teknisyenliği ve eğitim müdürlüğü yapmıştır, önce Hollanda'da daha sonra da Almanya'da çalışmıştır. Akabinde Reule-Giles Dental-Service'te şirket sorumlusu ve aynı zamanda tercüman olarak görev yaparak, bu süre içerisinde 16.000 den fazla kavram ve tanımlar içeren çevrimiçi Dental Sözlük ve dergi oluşturmuştur dental-dictionary.com, şu anda yaklaşık 3000 kullanıcı tarafından App olarak da kullanılmaktadır.Reule-Giles Dental Service'teki işinden ayrıldıktan sonra LinguaDent'i kurmuştur ve artık dişçilik ile diş tekniği alanında uzman tercüman (Almanca-İngilizce) olarak 25 senelik bir kariyeri geride bırakmıştır.

 

 
   

BaşvurularGTCVeri güvenliği & Yasal uyarıImprint Copyright Dr. Christian Ehrensberger © 2013